Klienci

Wybrani Klienci firmy ForéF

 

LOTOS logo

Grupa LOTOS S.A. jest największą firmą naftową regionu pomorskiego i drugą co do wielkości w Polsce. Prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów oraz towarów naftowych.
Grupa Kapitałowa Grupy LOTOS SA to pionowo zintegrowany koncern naftowy zajmujący się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz dystrybucją produktów naftowych. Grupa Lotos zatrudnia w swoich strukturach ok. 5.000 osób.

 

IVM Chemicals logo

IVM Chemicals Sp. Z o.o. jest częścią IVM Group, jednej z najwazniejszych grup w Europie i na Świecie specjalizującą się w produkcji lakierów do drewna, jednego z segmentów high-tech w obszarze pokryć.

Jest właścicielem takich marek, jak Milesi, Ilva, Croma Lacke czy Intercoating.
IVM Group posiada przedstawicielstwa w najważniejszych Europejskich regionach i dystrybuuje swoje produkty w ponad 70 krajach. IVM Group produkuje także żywice, spoiwa i elastomery poliuretanowe.
Firma zatrudnia 1.350 osób w tym 950  w Spółkach Zależnych i 400 w Firmach Stowarzyszonych (w tym 200 naukowców).

 

LUBIANA logo1

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A. jest jednym z najnowocześniejszych i największych producentów porcelany w Polsce.
W zakresie technologii dysponuje najnowszymi światowymi rozwiązaniami: prasy izostatyczne, urządzenia do odlewania ciśnieniowego, piece do wypału dekoracji wszkliwnych, produkcja granulatu do pras izostatycznych, mechaniczne szkliwienie.
Udział eksportu w sprzedaży ogółem – 82%, wysyłki wyrobów do 32 krajów, głównie do Włoch , Francji, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Grecji, USA, Danii, Węgier, Portugalii, Kanady, Szwecji, Finlandii, Wlk. Brytanii i innych.
Zatrudnia łącznie 1440 osób.

 

EATON logo

EATON Truck Components Sp. Z o.o.  jest przedstawicielem międzynarodowego koncernu  dostarczającego zaawansowane technologicznie podzespoły i systemy producentom z różnych gałęzi przemysłu.
Eaton Corporation jest światowym liderem produkującym systemy zarządzania energią elektryczną, komponenty hydrauliczne i pneumatyczne dla producentów  maszyn ciężkich i lotnictwa, a także podzespoły i części dla przemysłu motoryzacyjnego.
EATON Corporation zatrudnia 81 000 pracowników na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w 150 krajach.

 

Ale oczywiście dziękujemy wszystkim naszym Klientom, z którymi mieliśmy okazję współpracować.