O Firmie

Firma ForéF istnieje na rynku od roku 2007, natomiast ludzie, którzy ją tworzą mają ponad 15 letnie doświadczenie na rynku usług konsultingowych i integratorskich. Działamy głównie w dwóch obszarach:

Rozwiązania IT – wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz współpraca z największymi przedsiębiorstwami wyposażyło nas w wiedzę pozwalającą patrzeć na każdego klienta z dwóch perspektyw – branżowej, gdzie kręgosłup działalności i informatycznych rozwiązań mu przeznaczonych może być powielarny oraz dedykowanej – dopasowanej do klienta bo wiemy, że każdy Klient w szczegółach działalności ma swoje specyficzne uwarunkowania. Wiedza ta uzupełniona o współpracę z najlepszymi specjalistami z zakresu rozwiązań zarówno najbardziej znanych producentów jak i tych niszowych, pozwala nam przeprowadzać z sukcesem projekty u najbardziej wymagających Klientów.

Konsulting Energetyczny – obszar dość ważny dla naszych Klientów sektora przemysłowego i utilities, zwłaszcza  od czasu powstania regulacji i rynku Świadectw Pochodzenia. W tym zakresie nasi konsultanci posiadają wiedzę wypracowaną podczas audytów i projektów głównie dla elektrociepłowni zawodowych i przemysłowych. Nasze wsparcie w tym zakresie pozwala firmom korzystać z mechanizmów promocji i wsparcia produkcji energii w sposób ekologiczny.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.